Eterna Modern Fit Uni Popeline - čierna - predĺžený rukáv

Eterna Modern Fit Uni Popeline - čierna - predĺžený rukáv
Bežná cena s DPH65,5 EUR
Ušetríte14,6 EUR 22 %
Vaša cena s DPH50,8 EUR
Vaša cena bez DPH42,0 EUR
KódRPR1100/39X177
Línia košele (názov)Eterna Modern Fit - moderná košeľa v zoštíhlenom strihu
Materiál košele100% bavlna swiss cotton
Farebný popisčerná
Sezónnosťceloročne
Dĺžka rukáva5. predĺžený (68/69 cm)
Strih košelezoštíhlený (Modern Fit)
Prevládajúca farbačierna
Vreckonie
Typ golieraKent
Manžetajednoduchá
Úprava košelenežehlivá, nemačkavá
VýrobcaEterna
Použitie košeľeslim, spoločenská
Záruka24 mesiacov
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Kedy obdržím tovar, keď teraz objednám?
Prepravnou spoločnosťou:
piatok 21. júna

Košele eterna - obecné informácie

Tradícií košieľ eterna sa môže vyrovnať len máloktorá značka. Eterna vyrába košele už 150 rokov a vďaka užitiu prvotriednej bavlny swiss cotton a mimoriadnej starostlivosti pri jej spracovaniu a výrobe sa stala eterna skutočnou klasikou a pojmom medzi kvalitnými pánskymi košeľami. Košele eterna majú najsilnejšiu pozíciu medzi spoločenskými košeľami, hoci v posledne dobe rastie jej obľúbenosť aj v kategórii voľnočasových košieľ.

 

Košele eterna sú v súčasnej dobe najpredávanějšou značkou nežehlivých bavlnených košelí v Evrope, ktoré sa predávajú najmä v Německu, Francii, krajinách Beneluxu alebo tiež v Rusku.

 

Košele eterna má niekoľko unikátnych vlastností, ktoré z nej robia nielen krásny odev ale aj praktického spoločníka. Košele eterna sa nekrčia a po vypraní ich nie je potreba žehliť. Košele sú vyrobené z bavlnenej látky, ktorá sa pôsobením telesného ťepla sama narovnáva a košele se tým sama dožehľuje. Košele eterna majú tiež tzv. anti-smell úpravu, vďaka ktorej je košeľa eterna oveľa odolnějšia proti absorpcii pachov kupr. pri pobyte v zfajčenom prostredí.

 

Ku kvalite košelí eterna prispieva jednak to, ža se bavlnená tkanina vyrába a upravuje vo Švajčiarsku a jednak to, že sa košele vyrábajú výhradne v Európe.

 

Skutočnú kvalitu košiel eterna poznáte priamo na sebe. Materiál košelí je príjemný na dotyk, košeľa je precízně ušitá, dobre sa nosí a drží tvar aj formu. Košele eterna vyzarajú aj po niekoľkých rokoch stále jako nové.

 

O tejto košeľi

Materiál ze 100% bavlny je v provedení Uni Popeline, což zaručuje maximální jednolitost materiálu s hladkou strukturou tkaniny.

 

Střih košile je z řady Modern Fit (dříve označovaná jako Redline) tj.vyštíhlený (slim) střih. Košile nemá náprsní kapsičku (rozdíl oproti fotografii).

 

Barva je sytě černá. Eterna označuje svou černou jako tzv. permanent black, to je černá, která zůstává černou i po čase. Černá barva je avantgardní ane každý si nani troufne.Ovšem zákazníci, kteří jsou jejími příznivci, budou s touto košilí určitě spokojeni.

 

Košile je univerzální. Bude se hodit jako společenská košile k obleku, stejně jako volnočasová košile k jeansům.Obzvlášťdobře vypadá vkombinaci sestříbrnoukravatou.