Casa Moda

V tomto článku nájdete informácie k výrobkom Casa Moda.
Prejdite sem, ak hľadáte ponuku košieľ, polo tričiek, vest alebo pulóvrov Casa Moda.

 

Casa Moda - špičkové spoločenské aj voľnočasové košele, tričká a pulóvre 

Prečo sú košele Casa Moda tak úspešné?

Casa Moda je nemecká značka založená r. 1924. Jej úspech stojí na zákazníckej spokojnosti. Krédom majiteľa je, že " kvalita sa predáva sama. "

 

Cieľom Casa Mody nie je vyrábať čo najväčšie množstvo, ale ponúkať prvotriedny tovar, s ktorým bude zákazník spokojný.

Preto Casa Moda investuje do kvalitných materiálov, do výroby v Európe a neustáleho zlepšovania komfortu pri nosení.

  

Ako spoznáte kvalitu košieľ Casa Moda?

Košele Casa Moda si získali reputáciu tovaru, ktorého kvalita vydrží. Kvalita výrobkov Casa Moda stojí na troch pilieroch : inovatívnom špičkovom materiáli, výbornom spracovaniu a elegantnom štýle.

Casa Moda používa na výrobu svojich košieľ len vysoko kvalitné bavlnené tkaniny od popredných európskych výrobcov z Francúzska, Rakúska, Nemecka aj Česka. 

Košeľa Casa Moda Freshirt získala nemecké ocenenie pre najlepšiu pánsku košeľu vďaka vynikajúcemu materiálu, nenáročnosti na údržbu a vysokému komfortu nosenia. Ten je posilnený využívaním špeciálne upraveného vlákna, ktoré pohlcuje pachy a pot a uvoľní ich až pri následnom praní.

Dôkazom kvality je tiež fakt, že Casa Moda je už od roku 1990 ocenená certifikátom Eko Tex Standard 100, ktorý zaručuje splnenie najnáročnejších kvalitatívnych a ekologických kritérií. Zákazník si tak môže byť istý, že pri výrobe košele nebolo použité prostriedky negatívne ovplyvňujúce ľudské zdravie.

 

Košele Casa Moda sa šijú aj v Európe

Casa Moda chce mať svoju produkciu plne pod kontrolou, aby mohla priamo ovplyvňovať dodržiavanie výrobných štandardov a kontrolu kvality. Košele Casa Moda šijú v Európskej únii (najväčší výrobný závod má firma v Macedónsku) a v Ázii.

 

Košeľa Casa Moda ponúka dlhý, predĺžený a extra predĺžený rukáv

Casa Moda sa snaží vyhovieť aj zákazníkom, ktorí potrebujú dlhšiu košeľu aj rukávy.
Preto u nás nájdete košele Casa Moda v rovnom a zoštíhlenom strihu tiež s
predĺženým rukávom (69 cm) a extra predĺženým rukávom (72 cm).


Košeľa Casa Moda sa veľmi príjemne nosí

Prvotriedny materiál sa dá ľahko spoznať už pri prvom kontakte s košeľou. Materiál je príjemne mäkký a kultivovaný, jeho vysokú kvalitu spoznáte tiež na vyššej gramáži. Košele sú perfektne strihané a drží trvalo tvar.

Košele Casa Moda sú zároveň nežehlivé a nenáročné na údržbu.

Košele Casa Moda si kupujú muži, ktorí sa chcú spoľahnúť na prvotriednu kvalitu a komfort pri nosení.

 

Sortiment Casa Moda

Sortiment firmy Casa Moda tvoria predovšetkým pánske košele. V minulosti bola Casa Moda známa najmä vďaka svojim športovým košeliam. Od roku 1998 vyrába Casa Moda tiež business košele.

Ako doplnok ponúka Casa Moda tiež tričká a pletené vesty a pulóvre.

 

Pánske košele Casa Moda - tri hlavné línie

a) Casa Moda Regular Fit

 

Košele Casa Moda Regular Fit majú klasický, rovný strih. Sú vhodné pre mužov, ktorí majú radi voľnú a pohodlnú košeľu. Košele v tejto línii majú náprsné vrecko.

Košele Casa Moda Regular Fit ponúkame s dlhým rukávom v dĺžke 65 cm, s predĺženým rukávom v dĺžke 69 cm a dokonca aj s extra predĺženým rukávom v dĺžke 72 cm.

  

b) Casa Moda Modern Fit

Košele Casa Moda Modern Fit majú mierne zúžený strih. Ten je vhodný pre mužov normálnej postavy, ktorí chcú nosiť viac zoštíhlenú (vypasovanú) košeľu. Košeľa má náprsné vrecko.

Košeľu Casa Moda Modern Fit ponúkame s dlhým rukávom 65 cm, predĺženým rukávom v dĺžke 69 cm a aj extra predĺženým ruávom v dĺžke 72 cm.

  

c) Casa Moda Casual Fit

 

Košele Casa Moda Casual Fit sú športové a voľnočasové košele. Cieľom je ponúkať predovšetkým pohodlie pri nosení, preto majú len veľmi mierne zúžený strih.

Strih leží na pomedzí medzi rovným strihom (línia Regular Fit) a mierne zoštíhlenym strihom (línia Modern Fit ). Košele sú dole vykrojené do písmena U, aby sa dali nosiť aj von z nohavíc.

Tu nájdete ponuku športových košieľ Casa Moda Casual s dlhým rukávom.

 

Pánske tričká s golierom

Pánske tričká s golierom (označovaná najčastejšie ako polo tričká ) držia vysoký kvalitatívny štandard značky Casa Moda.

Vyrábajú sa zo 100 % bavlny PIMA. To je bavlna druhu Gossypium barbadense, ktorá je pokladaná za prvotriedny druh vďaka svojej extrémnej trvanlivosti a absorpčné schopnosti. Táto bavlna má veľmi dlhé vlákno ( XLS čiže extra long staple), ktoré je známkou najvyššej kvality. Bavlna PIMA sa pestuje v horských oblastiach Peru. Jej zber prebieha ručne a pri pestovaní sa nepoužívajú žiadne chemické látky. Odevy z tejto bavlny sú preto mimoriadne jemné, hebké a držia tvar aj po mnohých praniach.

Tu si môžete prezrieť ponuku polo tričiek Casa Moda.

 

Pánske pletené pulóvre a vesty

  

Tiež pánske vesty a pulóvre sa vyrábajú zo 100 % PIMA bavlny (pre informácie o PIMA bavlne pozri odsek vyššie).
Preto sú pletené pulóvre a vesty Casa Moda veľmi príjemné na dotyk a výborne držia tvar.

Hoci sú relatívne tenké, poskytujú pri nosení krásny pocit tepla.

Tu nájdete ponuku pletených viest a pletených pulóvrov.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies