Kvalitné košele s krátkym rukávom - odporúčanie

Košele s krátkym rukávom majú v letnom šatníku svoje miesto. Dokážu urobiť horúci letný deň v aute alebo v kancelárii znesiteľnejší.


Košeľa s krátkym rukávom - ideálny materiál je bavlna

Ak má byť košeľa s krátkym rukávom vzdušná a priedyšná, mala by byť vyrobená zo skutočne kvalitnej bavlny. Bavlna je ideálny prírodný materiál, ktorý si u košeľe s krátkym rukávom môžete zvoliť. Košele s prímesou umelých látok sú väčšinou menej príjemné na nosenie a sú tiež menej priedyšné ako košeľa z kvalitného prírodného materiálu. Bavlnené košele s krátkým rukávom sú obľúbené pre ich spoločenský charakter. Dajú sa nosiť k formálnym nohaviciam a tiež kombinovať napr. s kravatou (viď ďalej).

Košele predávané na kosele24.sk sú všetky kvalitné košele, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny, ktorá zaručuje väčšiu trvanlivosť, príjemnejšie nosenie aj lepší vzhľad košele.
 
Košele Olymp sa vyrábajú z egyptskej bavlny, ktorá predstavuje prvotriednu kvalitu bavlny. Veľmi obĺúbená letná košeľa s krátkym rukávom v rovnom strihu je Olymp Aircon. Je príjemná, ľahká a navyše vzdušná, pretože dokáže odvádzať telesné teplo von z košele.
Košele Eterna majú dokonca kritérium pre kvalitu bavlny ešte prísnejšie. Šijú sa z bavlny najvyššej kvality. Tj takej, ktorá má dĺžku vlákna najmenej 35,7 mm. (Len cca 3 % ročnej úrody bavlny na svete splní toto kritérium.) Bavlnená tkanina pre košele Eterna sa vyrába mi. vo Švajčiarsku.

 

Ľanové košele s krátkym rukávom - neformálna alternatíva do letných horúčav

Ľan je mimoriadne príjemný materiál do teplého až horúceho počasia. Ľanové košele sú preto aj napriek svojej kratšej životnost oproti bavlneným košeliam obľúbené do neformálneho prostredia pre vysoké pohodlie, ľahkosť a vzdušnosť. Pre ich charakteristický "zkrabatený" vzhľad sa nemusia žehliť. Ľanové košele najlepšie pristanú k neformálnym nohaviciam alebo bermudám.

Ľanové košele s krátkym rukávom ponúkame najmä v jarnej a letnej sezóne.


Krátka košeľa v nekrčivej úprave - lepší vzhľad a úspora času

Ak má košeľa s krátkym rukávom vydržať celodenný záprah na horúcom vzduchu, je veľmi praktické, ak bude mať nekrčivú úpravu. Takáto košeľa sa výrazne menej krčí a aj po dlhom dni bude vyzerať dobre. Navyše ju stačí po vypraní iba povesiť na ramienko a druhý deň bude opäť pripravená do služby. Viac o správnom praniu a sušeniu košeiľ tu.

Abyste si boli istý, že Vaša košeľa spĺňa najprísnejšie ekologické kritéria pre výrobu a zdravotnú nezávadnosť, vyberajte iba z odevou s certifikátom  EKO TEX STANDARD 100.


Kombinácia košeľe s krátkym rukávom so spoločenským odevom

Spoločensky úplne prijateľná je kombinácia košeľe s krátkym rukávom s dlhými nohavicami. Veľmi populárna kombinácia je košeľa s krátkym rukávom s džínsami alebo inými viac či menej casual nohavicami.

Košeľa s krátkym rukávom sa dá nosiť aj v kombinácii s látkovými / spoločenskými nohavicami a to aj v sete s kravatou.
Naopak spoločensky skôr nevhodné (hoci pomerne veľa rozšírené) je kombinovať košeľu s krátkym rukávom s oblekom. Košeľa do obleku by mala mať vždy dlhý rukáv a to aj v lete.


Košeľu s krátkym rukávom si vyberte na kosele24.sk

Kvalitná košeľa s krátkym rukávom značky Eterna rovnako ako košele s krátkym rukávom značiek Olymp alebo Marvelis ponúka e-shop kosele24.sk najmä v jarnej a letnej sezóne. V sezóne jeseň / zima je ponuka výrazne menšia.

V letnej sezóne je ponuka na kosele24.sk široká a všetky košele Olymp a Eterna s krátkym rukávom sú za cenu okolo 50 €. U košieľ Marvelis s krátkym rukávom je cena 35 € vrátane dopravy zadarmo.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies