Pánske košele Marvelis - kvalita lacno

Košele Marvelis sú dcérskou značkou koncerna Olymp, ktorý vyrába revnomenné košele od roka 1951.
Košele Marvelis sa vyrábajú od roku 1995 a v súčasnosti patria košele Marvelis vo svojej kategórii medzi nejprodávanějšie košele v Nemecku
.

Košele Marvelis sú zárukou kvality                   

Marvelis vyrába košele výhradne z kvalitnej 100% bavlny, která sa ďalej upravuje tak, aby bavlna dosiahla vysokých užitných vlastností najmä nekrčivosti, nežehlivosti, dobrej prodyšnosti a aby bola príjemná pri noseniu.

Marvelis má ako jedna z mála módnych značiek certifikát EKO TEX STANDART 1000, ktorý majú inak predovšetkým značky z dražšieho segmenta (kupr. Eterna alebo Olymp). Tento certifikát zaručuje použitie ekologického postupu pri výrobe bavlnenej tkaniny aj košele. Výsledkom je košeľa, u ktorej si môžete byť istý, že neobsahuje žiadne škodlivé látky a jej výroba nezaťažuje životné prostredie.

Košele Marvelis sa vyznačujú moderným strihom a formou aj kvalitným ušitím. Marvelis vyrába spoločenské košele, ako aj košele pre voľný čas, ktoré poznáte podľa moderného strihu aj módnych prvkov.

 

Košele Marvelis bodujú skvelým pomerom ceny a kvality

Oproti sesterským košiliam Olymp je Marvelis cenovo výhodnejší. Rozdiel v cene je dán predevšetkým využitím surovin a lidskej roboty v nákladovo lacnejšich asijských krajinách.
Rastúca popularita košiel Marvelis súvisí predovšetkým s tým, že sa príjemne a dobre nosí a aj po náročnom dni vyzerá svieže. A to všetko za veľmi priaznivú cenu.

Výhodnú cenu ponúka košele24.sk aj v Slovenskej republike. Košele Marvelis s dlhým rukávom predávame už za 37 Euro.

 

Ak sa rozhodujete o správnom strihu alebo veľkosti, pozrite si túto tabuľku veľkostí.

 

Sortiment košelí Marvelis

Košele Marvelis si môžete vybrať na kosele24.sk s krátkym rukávomdlhým rukávom aj s predĺženým rukávom.

Podľa strihu si môžete v každej kategórii zvoliť klasický rovný strih, mierne zoštíhlený slim strih alebo výrazne zoštíhlený super slim strih košele. Marvelis ponúka tri základné línie.

 

a) MARVELIS COMFORT FIT

 

Línia Marvelis Comfort Fit predstavuje košele v klasickom rovnom strihu. Košeľa je vhodná pre mužov, ktorí preferujú volnější, pohodlný strih alebo majú robustnejšiu postavu. Košeľa má náprsné vrecko. 

Košele Marvelis Comfort Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom.


b) MARVELIS MODERN FIT (predtým nazývaná SLIM FIT)

Línia Modern Fit je zameraná na mladých mužov, ktorí majú radi užší strih košeľe. Ta je je zúžená od ramenov k pasu. Košeľa má náprsné vrecko s logem. 

Košele Marvelis Modern Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom.

 

c) MARVELIS BODY FIT

Línia Body Fit sa orientuje na mladých moderných mužov, ktorí majú radi super slim strih košeľe, ktorá je zúžená od ramien k bokom. Jej spodná čásť je vykrojená do polkruha. Košele nemá náprsné vrecko. Táto línia zároveň prináša košele s najmodernějšimi dizajnovými prvkami

Košele Marvelis Body Fit ponúkame v kategórii košeľe s dlhým rukávom a košele s predĺženým rukávom.

 

c) MARVELIS CASUAL

Línia Marvelis Casual prináša košele pre voľný čas. Strihovo patrí medzi rad Comfort Fit a Modern Fit. Jej spodná časť je v tvaru polkruha a dá se preto nosiť voľne z nohavíc. Košele Marvelis Casual majú mnoho moderných dizajnových prvkov. Tuto líniu ponúkame v rámci skušebného programu.Predávame ich za veľmi výhodné zavádzacie ceny.

Košele Marvelis Casual ponúkame v kategórii športových (casual) košieľ s dlhým rukávom.