Marvelis

V tomto článku nájdete informácie ku košeliam Marvelis. 
Kliknite tu, ak si chete pozrieť aktuálnu ponuku pánskych košiel Marvelis

 

Košele Marvelis sú dcérskou značkou koncerna Olymp, ktorý vyrába rovnomenné košele od roku 1951.
Košele Marvelis sa vyrábajú od roku 1995 a v súčasnosti patria vo svojej kategórii medzi nejprodávanějšie košele v Nemecku.
 

Košele Marvelis sú zárukou kvality

Marvelis vyrába košele výhradne z kvalitnej 100% bavlny, která sa ďalej upravuje tak, aby bavlna dosiahla vysokých užitných vlastností najmä nekrčivosti, nežehlivosti, dobrej prodyšnosti a aby bola príjemná na nosenie.

Marvelis má ako jedna z mála módnych značiek certifikát EKO TEX STANDART 1000, ktorý majú inak predovšetkým značky z dražšieho segmenta (napr. Eterna alebo Olymp). Tento certifikát zaručuje použitie ekologického postupu pri výrobe bavlnenej tkaniny aj košele. Výsledkom je košeľa, u ktorej si môžete byť istý, že neobsahuje žiadne škodlivé látky a jej výroba nezaťažuje životné prostredie.

Košele Marvelis sa vyznačujú moderným strihom a kvalitným ušitím. Marvelis vyrába spoločenské košele, ako aj košele pre voľný čas, ktoré poznáte podľa moderného strihu aj módnych prvkov.

 

Košele Marvelis bodujú skvelým pomerom ceny a kvality

Oproti sesterským košeliam Olymp je Marvelis cenovo výhodnejší. Rozdiel v cene je dán predovšetkým využitím surovin, materiálu a ĺudskej práce v nákladovo lacnejšich krajinách.
Rastúca popularita košiel Marvelis súvisí predovšetkým s tým, že sa príjemne a dobre nosí a aj po náročnom dni vyzerajú svieže. A to všetko za veľmi priaznivú cenu.

Výhodnú cenu ponúka košele24.sk aj v Slovenskej republike. Košele Marvelis s dlhým rukávom predávame už za 42 Euro.

 

Ak sa rozhodujete o správnom strihu alebo veľkosti, pozrite si túto tabuľku veľkostí.

 

Sortiment košelí Marvelis

Košele Marvelis si môžete vybrať na kosele24.sk s krátkym rukávomdlhým rukávom aj s predĺženým rukávom.

Podľa strihu si môžete v každej kategórii zvoliť klasický rovný strih Comfort Fit, zoštíhlený strih Modern Fit alebo výrazne zoštíhlený Body Fit strih košele. Voľnočasové košele sú v ponuke v mierne zoštíhlenom strihu Casual Fit. Marvelis ponúka štyri základné línie.

 

a) MARVELIS COMFORT FIT

 

Línia Marvelis Comfort Fit predstavuje košele v klasickom rovnom strihu. Košeľa je vhodná pre mužov, ktorí preferujú volnější, pohodlný strih alebo majú robustnejšiu postavu. Košeľa má náprsné vrecko. 

Košele Marvelis Comfort Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom.


b) MARVELIS MODERN FIT (predtým nazývaná SLIM FIT)

Línia Modern Fit je zameraná na mladých mužov, ktorí majú normálnu alebo chudšiu postavu a preferujú užší strih košele. Košeľa je zúžená od ramenov k pasu. Košeľa zvyčajne má náprsné vrecko s logem. 

Košele Marvelis Modern Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom.

 

c) MARVELIS BODY FIT

 

Línia Body Fit sa orientuje na mladých moderných mužov, ktorí majú radi silne zoštíhlený body fit strih košeľe, ktorá je zúžená od ramien k bokom. Jej spodná čásť je vykrojená do polkruha. Košeľa nemá náprsné vrecko. Táto línia zároveň prináša košele s najmodernějšimi dizajnovými prvkami

Košele Marvelis Body Fit ponúkame ako košele s krátkym rukávomkošeľe s dlhým rukávom a košele s predĺženým rukávom.

 

c) MARVELIS CASUAL

Línia Marvelis Casual prináša košele pre voľný čas. Strihovo patrí medzi rad Comfort Fit a Modern Fit. Jej spodná časť je v okrúhla a dá se preto nosiť von z nohavíc. Košele Marvelis Casual majú mnoho moderných dizajnových prvkov. Tuto líniu ponúkame ako doplnek. Predávame ich za veľmi výhodné ceny.

Košele Marvelis Casual ponúkame v kategórii voľnočasových košieľ s krátkym rukávom ako aj športových (casual) košieľ s dlhým rukávom.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies