Zameranie obchodu kosele24.sk

História a súčasnosť

Internetový obchod kosile24.cz a kosele24.sk funguje od roku 2011 ako pokračovateľ obchodu eterna24.cz. Obchod kosele24.sk vznikol so zámerom ponúknuť kvalitné a luxusné pánské nežehlivé košele za atraktívne ceny a špičkový servis pro našich zákaznikov. V současnej dobe sme jedným z najväčších obchodov s pánskými košeľami v Českej republike a na Slovensku.

Obchod kosele24.sk má v ponuke viac ako 1000 druhov kvalitných značkových pánskych košiel.

 

Sortiment obchodu

Těžiště našeho zájmu představují společenské košile a to jak konzervativní, tak moderní tzv. business casual košile.  

Sortiment obchodu kosile24.cz tvoří v současné době především prvotřídní nežehlivé košile Eterna, Olymp, Marvelis, Casa Moda a Venti. Všechny tyto značky patří mezi nejsilnější v Evropě v kategorii kvalitních pánských košilí.

Košilím Eterna a Olymp patří pozice nejprodávanějších bavlněných nežehlivých košil v Evropě.

Jako doplňkový sortiment prodáváme také bavlněná trička pod košili nebo tričká s golierkom (často nazývané ako polokošele) rovnako ako bavlnené svetry, bavlnené vesty a merino pletáž (pánské svetre merino a vesty merino).

 

Kvalita je u nás na prvom mieste

Košile24.cz chce nabízet pouze takové produkty, které jsou skutečně kvalitní a zákazníci si mohou být u nich jisti, že za své peníze získali opravdu kvalitní / luxusní pánskou košili.

Všechny naše výrobky mají to hlavní společné. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější bavlny a vyznačují se vynikajícím zpracováním. Značky Eterna, Olymp, Casa Moda a Venti se vyrábí převážně v EU.

 

Ponuka košiel pre každú postavu a predstavu

Chceme poskytovať veľký výber mužom všetkých postáv a preferencí. Preto u nás nájdete košele s krátkým rukávomkošele s dlhým rukávomkošele s predĺženým rukávom pre nadpriemerne vysokých mužov od cca 188 cm alebo dokonca košele s extra predĺženým rukávompre skutočne veľmi vysokých mužov s výškou cca 200 cm a viac. Naopak pre mužov menšieho vzrastu máme košele so skráteným rukávom. Vo všetkých týchto kategóriach ponúkame tiež výber rôznych strihov: od klasického (rovného), cez zoštíhlené a silne zoštíhlené tzv. slim / body fit košele až po ultra zoštíhlené tzv. super slim košele.

Vysoký zákazník, ktorý si chce napr. kúpiť spoločenskú košeľu do obleku si tak može vybrať v rámci svojej kategórie košiel s predĺženým rukávom košeľu v klasickom rovnom strihu, košeľu v zoštíhlenom střihu, silne zoštíhlenom slim/body fit střihu alebo super slim košeľu v ultra zoštíhlenom strihu.

 

Výber košieľ podľa typu, farby a iných kritérií

Ak hľadáte koseľu pre určitú príležitosť, usnadníme Vám výber pomocou kategórií košiel podľa typu / spôsobu použitia. V prípade, že hľadáte napr. spoločenskú košeľu do obleku, predstavíme vám všetky košele, ktoté do obleku dobre pristanú. V rámci tejto kategórie si pak ďalej môžete vybrať košeľu podľa dĺžky rukáva, strihu adť. Rovnaký výber umožňujeme aj podľa farieb. Máme všetky obľúbené farby košiel: biele košele, košele champagne (košele farby šampanského), modré košele bez vzoru, modré košele s prúžkommodré kárované košele, modré košele s iným vzorom (ako prúžok alebo káro), fialové a ružové košele, hnedé košele, sivé košele ako aj čierne košele.

 

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o tom, akí chceme býť a ako sa nám to darí, nájdete v tomto článku o zárukách pre spokojných zákaznikov kosele24.sk a hodnoteniu/recenziach obchodu kosele24.sk zo strany našich zákaznikov.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies