Naše záruky

Aký chceme byť a čo pre vás môžeme urobiť?

Košele Eterna, Olymp, Casa Moda, Venti aj Marvelis považujeme za to nejlepšie, čo si môžete v kategórií nežehlivých košelí kúpiť.

Rovnako chceme, aby aj náš e-shop bol nejlepším vo svojej kategófii a ponúkal vám servis, aký si predstavujete. 

 

Tu sú naše záruky pre vás:

  • Mimoriadne košele za výhodné ceny.

Sme přesvedčený, že košele Eterna, Olymp, Marvelis, Casa Moda nebo Venti sú natoľko kvalitné, že stačí si ich vyzkúšať, abyste si tieto značky obľúbili. Sami sme dlhodobými priaznivcami a obdivovateľmi týchto značiek. Preto chceme pánske košele ponúkať za ceny, ktoré umožnia ich ďalšie rozšírenie v Českej aj Slovenskej republike.

  • Doprava zadarmo od dvoch kusov. 

Tovar odosielame z Českej republiky. Snažíme sa, aby naše ceny za dopravu boli čo najnižšie. Preto už od dvoch akýchkoľvek kusov zboží neúčtujeme žiadne dopravné. (V prípade osobného odberu v sieti Z-point je dopravné zadarmo aj pri jednom kuse tovaru.) Ak zvolíte-li platbu predom, nebudete od dvoch kusov platiť žiadné poplatky bez ohľadu na sposob dopravy alebo platby.

 

·  Môžete sa spliesť. Náhradný výber Vám odošleme za rovnakých podmienok čiže aj zadarmo.

 

Ak ste sa splietli v strihu, veľkosti, alebo sa Vám zakúpenéý tovat jednoducho nepáši, nič sa nedeje. Vyberte si znovu také, ktoré Vám bude lepšie vyhovovať a my Vám ho odošleme opät za rovnakých podmienok. (tj. zadarmo alebo za 2 EUR) 

  • Tovar môžete vrátit do 30 dní bez udania dôvodu.

Uvědomujeme si, že výber na internete nesie zo sobou nevýhody spojené s nemožnosťou si tovar pred zakúpením vyzkúšať. Ak sa vám vybraný tovar nepáči, alebo si nákup jednoducho rozmyslíte, možete nám tovar vrátit bez udania dôvodov do 30-ti dní. Vrátíme vám plnú cenu. Na oplátku žiadame, abyste nám tovar vrátili v perfektnom a nepoškodenom stave.

  • Chceme, abyste boli spokojný. Poradíme vám a urobíme pre vás maximum.

Sme špecialisti na pánske košele. Ak máte akýkoľvek dotaz týkajúci sa košieľ alebo iného tovaru, obraťte sa na nás. Radi vám poradíme s výberom. Našim cieľom je, abyste boli spokojný.

  • Chceme byť prospešný. 0,5 EUR z každého tovaru dáváme na dobročinné účely.

Chceme, aby bol náš e-shop taktiež prospešný. Preto venujeme 0,50 Euro z každého tovaru predaného na Slovensku dobročinnej organizácii Dobrý anjel.

 

Dobrý anjel zcela priehľadným a bezplatným zpôsobom finančně podporuje rodiny, v ktorých niektorý z ich členov (zvyčajně dieťa) trpí rakovinou.

Finančné prostriedky rodinám, ktoré sú vo finančnej tiesni sú pravidelné a pomáhajů rodinám překlenúť zvýšené výdaje a znížené príjmy (plynúci obvykle zo situacie, keď jeden z rodičov musí prestať pracovať, aby mohl byť celodenně s chorým dieťaťom).

Obdivujeme úsilie zakladaťelov, ktorí postavili tento výnimočný projekt na nohy a rodinám (mnohdy osobne) pomáhajú.

Košele24.sk predávajů kvalitné košele, ktoré si kupujú úspěšný ľudia. Náš príspevek z každej prodanej košeľe alebo svetra berieme ako malú pomoc ľuďom, ktorí mali v životě menej šťastia, ale s nemocou srdnato bojujú. Ak sa chcete dozvedieť o Dobrém anjelovi viacej, navštivte jeho stránky www.dobryanjel.sk.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies