Venti

V tomto článku nájdete informácie k značke Venti .
Prejdite sem , ak si chcete pozrieť ponuku
pánskych košieľ Venti.

Venti je nová značka od Casa Moda

Košele Venti patria do nemeckej skupiny Casa Moda. Vyrábajú sa od roku 2000 výhradne ako extra zoštíhlené (slim fit) košele pre moderných a náročných mladých mužov.

 

Vysoká kvalita košieľ Venti

Kvalita výrobkov Venti stojí, tak ako u materskej značky Casa Moda, na troch pilieroch: inovatívnom špičkovom materiáli, výbornom spracovaniu a elegantnom štýle. K tomu Venti navyše pridáva moderný strih a prvky, ktoré košeľou oživia a dodajú punc módneho tovaru.

Venti používa na výrobu svojich košieľ len vysoko kvalitnú bavlnenú tkaninu od popredných európskych výrobcov Francúzska, Rakúska, Nemecka aj Česka.

 

Dôkazom kvality je tiež fakt, že Venti je (rovnako ako materská Casa Moda) nositeľom certifikátu Eko Tex Standard 100, ktorý zaručuje splnenie najprísnejších kvalitatívnych a ekologických kritérií. Zákazník si tak môže byť istý, že pri výrobe košeľe neboli použité prostriedky negatívne ovplyvňujúce ľudské zdravie.

 

Košele Venti sa vyrábajú aj v Európe

Košele Venti sa vyrábajú v Európskej únii (najväčší výrobný závod má firma v Macedónsku) a v Ázii. Výhodou je nielen kvalitná pracovná sila ale aj plná kontrola nad výrobným procesom a výstupnou kvalitou výrobkov.

 

Štýl a dizajn, ktorý sa dobre nosí

Košele Venti sú moderné a štýlové košele pre štíhlych mladých mužov. Vďaka svojmu prvotriednemu materiálu sú ale tiež príjemne mäkké a drží trvalo tvar. Sú nežehlivé a nenáročné na údržbu.

Košele Venti si kupujú nároční muži, ktorí chcú ísť s dobou a chcú výborne vyzerať .

 

Sortiment Venti

 

a) Venti Modern Fit

 

 

 

 

Košele Venti Modern Fit predstavujú košele v zoštíhlenom strihu. Tieto košele sa predtým označovali ako Venti Slim Fit. (Zmena sa dotkla iba názvu, rozmery zostaly rovnaké.)

 

Strih košiel Venti Modern Fit je vo veľkostiach 43-46 takmer identický s ostatnými značkami strihu Modern Fit. Vo veľkostiach 37-40 sa blíží skôr silne zoštíhlenému strihu Slim/Body Fit. Vo veľkostiach 41-42 leží niekde medzi. Košele Venti Modern Fit sú dole okrúhle do písmenka U, aby se daly nosit tiež von z nohavíc. Košele Venti Modern Fit nemajú náprsné vrecko.

 

V našom obchode ponúkame košele Venti Modern Fit s dlhým rukávom (v dĺžke 65 cm), predĺženým rukávom (v dĺžke 69 cm) a extra predĺženým rukávom v dĺžke 72 cm.

 

 

 

b) Venti Body Fit

 

 

Košele Venti Body Fit predstavujú košele v silne zoštíhlenom strihu. Ten predstavuje nejviac zúžené košile medzi Slim/Body Fit košeľami. (Užšie sú už iba ultra zoštíhlené košele Olymp Super Slim.) Sú určené pre mladých, moderných mužov. Vo spodnej časti sú okrúhle v tvaru písmenka U. Preto sa dajú nosiť aj von z nohavíc. Košele Venti Body Fit nemajú náprsné vrecko.

 

Košele Venti Body Fit ponúkame v súčasnej dobe iba ako košele s dlhým rukávom (v délce 65 cm).

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies