Pánske košele Venti - špecialista na kvalitné slim fit košele

V tomto článku nájdete informácie k značke Venti .
Prejdite sem , ak si chcete pozrieť ponuku
pánskych košieľ Venti.

Venti je nová značka od Casa Moda

Košele Venti patria do nemeckej skupiny Casa Moda. Vyrábajú sa od roku 2000 výhradne ako extra zoštíhlené (slim fit) košele pre moderných a náročných mladých mužov.

 

Vysoká kvalita košieľ Venti

Kvalita výrobkov Venti stojí, tak ako u materskej značky Casa Moda, na troch pilieroch: inovatívnom špičkovom materiáli, výbornom spracovaniu a elegantnom štýle. K tomu Venti navyše pridáva moderný strih a prvky, ktoré košeľou oživia a dodajú punc módneho tovaru.

Venti používa na výrobu svojich košieľ len vysoko kvalitnú bavlnenú tkaninu od popredných európskych výrobcov Francúzska, Rakúska, Nemecka aj Česka.

 

Dôkazom kvality je tiež fakt, že Venti je (rovnako ako materská Casa Moda) nositeľom certifikátu Eko Tex Standard 100, ktorý zaručuje splnenie najprísnejších kvalitatívnych a ekologických kritérií. Zákazník si tak môže byť istý, že pri výrobe košeľe neboli použité prostriedky negatívne ovplyvňujúce ľudské zdravie.

 

Košele Venti sa vyrábajú len v Európe

Košele Venti sa vyrábajú výhradne v Európskej únii. Najväčší výrobný závod má firma v Macedónsku. Výhodou je nielen kvalitná pracovná sila ale aj plná kontrola nad výrobným procesom a výstupnou kvalitou výrobkov.

 

Štýl a dizajn, ktorý sa dobre nosí

Košele Venti sú moderné a štýlové košele pre štíhlych mladých mužov. Vďaka svojmu prvotriednemu materiálu sú ale tiež príjemne mäkké a drží trvalo tvar. Sú nežehlivé a nenáročné na údržbu.

Košele Venti si kupujú nároční muži, ktorí chcú ísť s dobou a chcú výborne vyzerať .

 

Sortiment Venti

 

Košele Venti sa vyrábajú iba v línii Slim Fit. Košele majú extra zoštíhlený (super slim) strih a dole sú vykrojené do písmena U, aby sa dali nosiť aj von z nohavíc. Košele Venti nemajú náprsné vrecko.

V našom obchode ponúkame košele Venti s dlhým rukávom (v dĺžke 65 cm), predĺženým rukávom (v dĺžke 69 cm) aj extra predĺženým rukávom v dĺžke 72 cm.