Olymp

 

V tomto článku nájdete informácie ku značke Olymp.
Ak si chcete pozrieť ponuku výrobkou Olymp, vyberte si sortiment pánských košiel Olymp, kravaty Olymp, tričká s krátkým rukávom, polo tričká Olymp, alebo svetre z merino vlny.

 

Kvalitné pánske košele Olymp

Košele Olymp sú príkladom toho, ako z ničoho postaviť úspěšnú módnu značku a pritom byť verný svojim pôvodným cieľom ponúkať kvalitný produkty za dobrú cenu.
Značka Olymp je silná, dynamická a marketingovo aktívna značka.
 
Košele Olymp sú synonymom pre veľmi kvalitné košele, ktoré sa nekrčia a nežehlia. Muži, ktorí košele Olymp raz vyskúšajú, im väčšinou už zostanú verný.

Tradice a úspech košelí Olymp ťaží z kvalitného materiálu a spracovania

Košele Olymp se vyrábajú od roka 1951, kedy bola založená rovnomenná značka rodinou Beznerovcov v Bádensko-Würtembersku v Nemecku.

Košele Olymp sú v poslednom desaťročí najrýchlejšie rastúcou značkou pánských košiel v Európe a spoločně s košeľami Eterna sú najpredávanejšie medzi nežehlivými košelemi celkovo.

Košele Olymp postavily svôj úspech na vysokej kvalite materiálu a spracovania. Olymp nakupuje pre svoje košele bavlněnú tkaninu, která sa vyrába v mi. Německu z bavlny najvyššej kvality.

Olymp získal ako jeden z mála výrobcov odevov na svete certifikát Eko-Tex-Standard 1000, ktorý je vyjadrením najvyššej kvality a ekologičnosti výrobného procesa. Mimoriadnu kvalitu ale poznáte hlavne priamo na sebe pri každodennom noseni.

Olymp je v kvalite nekompromisný. Dôraz na kvalitu môžete sami posúdiť z toho, akú pozornosť venuje starostlivému a dôkladnému ušití košele vrátane detailov ako je napríklad niekoľkonásobné istenie pri prišitiu gombíka. To, že sa dôraz na kvalitu vypláca, vidno z takmer neexistujúcich reklamácií a neustále rastúceho záujmu zákaznikov o túto značku.

 

Sortiment Olymp

Pánské košele Olymp - štyri hlavné línie

Ponúkame 4 základné línie košiel Olymp. Všetky majú spoločný kvalitný materiál a spracovanie a sú samozrejme nežehlivé (rad Luxor) alebo snadno žehlivé (rad Level Five).

a) OLYMP Luxor Comfort Fit

Košele Olymp Luxor Comfort Fit sa vyznačujú pohodlným, rovným strihom. Sú vhodné pre mužov, ktorí majú rádi volnú a pohodlnú košeľu. Majú na levej strane náprsné vrecko s vyšitým logom Olymp v rovnakej farbe ako je farba košele.

Košele Olymp Luxor Comfort Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom. Pre mužov menšieho vzrastu máme aj obmedzenú ponuku košiel so skráteným rukávom.

 

b) OLYMP Luxor Modern Fit

Košele Luxor Modern Fit (predtým označované ako Luxor Slim line) majú moderný, zoštíhlený slim strih a oslovia mužov normálnej alebo štíhlejšiej postavy, ktorí majú radi moderný vzhľad. V závislosti na konkrétnom provedeniu a modelu sú buď s alebo bez náprsného vrecka.

Košele Olymp Luxor Modern Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom. Pre mužov menšieho vzrastu ponúkame aj košele so skráteným rukávom.

 

c) OLYMP Level Five Body Fit

Košele Olymp Level Five majú silne zoštíhlený (body fit) strih. Bavlnená tkanina obsahuje väčšinou prímes strečového materiálu XLA (elastolefin), čo dodává košeľi pružnosť a vyšší komfort pri nosení. Línia Level Five sa orientuje na mladých a štíhlych mužov.

 

d) OLYMP No. 6 Super Slim

Olymp No. 6 Super Slim

Košele Olymp No. 6 majú ultra zoštíhlený strih označovaný ako Super Slim. Ide o nejužšie košele v celej ponuke pánských košiel. Sú preto vhodné pre veľmi štíhlych mužov, pre ktorých sú aj košele v silne zoštíhlenom strihu Body Fit príliš široké.

Košele Olymp No. 6 Super Slim nemá náprsné vrecko. Košele Olymp No. 6 ponúkame s dlhým rukávom.

 

Kravaty Olymp

Kvalitné a luxusné kravaty Olymp sa vyrábajú z 100% veľmi kvalitného hodvábu. Okrem toho majú špeciálnu úpravu nano-technológiou, ktorá zabraňuje znečisteniu a tvorbe fľakov. Sú farebne, vzorovo aj strihovo prispôsobené košeliam Olymp a preto s nimi tvoria perfektnú dvojicu.

V našom sortimente nájdete klasické kravaty Olymp široké 7 cm, zúžené čiže slim kravaty široké 6 cm aj silne zúžené čiže super slim kravaty široké 5 cm.

 

Tričká Olymp

Olymp vyrába tiež veľmi kvalitné tričká. V našom sortimentu nájdete 100% bavlnené tričká, ktoré sú ideálne ako tričká pod košeľu alebo pod sveter. Veľmi populárne sú tieto tričká aj k džínsom. Tieto tričká s krátkym rukávom máme v ponuke aj vo výhodnom baleniu po 4 ks v bielej a čiernej farbe. Ďalej ponúkame aj kvalitné polo tričká s golierom.

 

Svetre Olymp

Svetre Olymp sú v sortimente Olymp relatívnou novinkou. V roku 2010 Olymp kúpil slavného výrobca pleteného tovaru – firmu März z Mnichova. Firma März vyrába košele od roka 1920 a je synonymum pre špičkové pletené výrobky.

 

Svetre Olymp, ktoré ponúkame na kosele24.sk sa vyrábajú výhradne z nejkvalitnejšej vlny Merino, ktorá zaistí pocit ťepla aj pri veľmi tenkom a ľahkom materiáli. Použitý materiál sa pred nasadením do výroby opakovane testuje. Iba v prípade, keď vlnené vlákno spĺňa všetky prísne parametre firmy März, môže byť použité pre výrobu pleteniny.

 

Svetre Olymp obsahujú tiež o 10% - 15% vlny viac. Výsledkom je, že sveter lepšie plní svoju úlohu, aby vás zahrial a prispieva tiež k menšiemu žmolkovaniu. (Určitá úroveň žmolkovanie je prirodzenou reakciou vlny, ale zároveň platí, že čím menej sa vlna žmolkuje, tým kvalitnejšia je.)

 

Svetre Olymp se vyrábajú v Maďarsku v továrne, ktorú Olymp vlastní. Olymp má preto kvalitu produkcie priamo pod kontrolou.
Každý jednotlivý sveter sa stríha ručne, čo prispieva k tomu, že svetre Olymp perfektne pristanú a aj po dlhšej dobe drží svôj tvar.

 

Ponúkame 2 druhy svetrov Olymp: svetre s kulatým výstrihom a najmä svetre s V-výstrihom.

Pre mužov, ktorý nosia košele v silne zoštíhlenom strihu Level Five, vyrába Olymp tiež merino svetre v línii Level Five. Tieto svetre sú užšie a o niečo dlhšie. Preto pristanú aj mužom nadpriemernej výšky. Merino svetre Level Five máme v ponuke s okrúhlym výstrihom a s V-výstrihom.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies