Pánske košele, kravaty, tričká a svetre Olymp

 

Kvalitné pánske košele Olymp

Košele Olymp sú príkladom toho, ako z ničoho postaviť úspěšnú módnu značku a pritom byť verný svojim pôvodným cieľom ponúkať kvalitný produkty za dobrú cenu.
Značka Olymp je oproti značke eterna v mnohom iná. Je vnímaná ako viacej dynamická, je viacej aktívna v marketingu, investuje do propagácie.

V tom hlavnom sú ale košele Olymp rovnaké. Sú synonymom pre vysoce kvalitne košele, ktoré sa nekrčia a nežehlia.


Tradice a úspech košelí Olymp ťaží z kvalitného materiálu a zpracovania

Košele Olymp se vyrábajú od roka 1951, kedy byla založena rovnomenná značka rodinou Beznerov v Bádensko-Würtembersku v Nemecku.

Košele Olymp sú v poslednom desaťročí nejrychlejšie rastúcou značkou pánských košiel v Európe a spoločně s košelemi eterna sú najpredávanější medzi nežehlivými košelemi obecne.


Košele Olymp postavily svôj úspech na vysokej kvalite materiálu a
spracovania. 
Olymp nakupuje pre svoje košele bavlněn[ tkaninu, která sa vyrába v Německu z bavlny najvyššej kvality.

 

Olymp získal ako jeden z mála výrobcov odevov na svete certifikát Eko-Tex-Standard 1000, ktorý je vyjadrením najvyššej kvality a ekologičnosti výrobného procesa. Mimoriadnu kvalitu ale poznáte hlavne priamo na sebe pri každodennom noseni.

Olymp je v kvalite nekompromisný. Dôraz na kvalitu môžete sami posúdiť z toho, akú pozornosť venuje starostlivému a dôkladnému ušití košeľe vrátane detailov ako je napríklad niekoľkonásobné istenie pri prišitiu gombíka. To, že sa dôraz na kvalitu vyplaca, vidno z takmer neexistujúcich reklamácií a neustále rastúceho záujma zákaznikov o túto značku.

 

Sortiment Olymp

Pánské košele Olymp - tri hlavné línie

Ponúkame 3 základné línie košelí Olymp. Všetky majú spoločný kvalitný materiál a spracovanie a sú samozrejme nežehlivé (rad Luxor) alebo snadno žehlivé (rad Level Five).

a) OLYMP Luxor Comfort Fit

Košele Olymp Luxor Comfort Fit sa vyznačujú pohodlným, rovným strihom. Sú vhodné pre mužov, ktorí majú rádi volnú a pohodlnú košeľu. Majú na levej strane náprsné vrecko s vyšitým logom Olymp vo stejnej farbe ako je farba košeľe.

Košele Olymp Luxor Comfort Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom.

 

b) OLYMP Luxor Modern Fit

Košele Luxor Modern Fit (predtým označované ako Luxor Slim line) majú moderný, zoštíhlený slim strih a oslovia hlavne mladých mužov, ktorí majú radi moderný vzhľad. V závislosti na konkrétnom provedeniu a modelu sú buď s alebo bez náprsného vrecka.

Košele Olymp Luxor Modern Fit ponúkame s krátkym rukávom, s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom.

 

c) OLYMP Level Five

Košele Luxor Level Five majú zvlášť zoštíhlený (super slim) strih. Bavlnená tkanina obsahuje prímes strečového materiálu XLA (elastolefin), čo dodává košeľi pružnosť a vyšší komfort pri nosení. Línia Level Five sa orientuje na mladých a štíhlych mužov.

Košeľa nemá náprsné vrecko. Košele Olymp Level Five ponúkame s dlhým rukávom a s predĺženým rukávom.


Svetre Olymp

Svetre Olymp sú v sortimente Olymp relatívnou novinkou. V roku 2010 Olymp kúpil slavného výrobca pleteného tovaru – firmu März z Mnichova. Firma März vyrába košele od roka 1920 a je synonymum pre špičkové pletené výrobky.

 

Svetre Olymp, které ponúkame na kosele24.sk sa vyrábajú výhradne z nejkvalitnějšej vlny Merino, ktorá zaistí pocit ťepla aj pri veľmi tenkom a ľahkom materiáli. Použitý materiál sa pred nasadením do výroby opakovane testuje. Iba v prípade, keď vlnené vlákno spĺňa všetky prísne parametre firmy März, môže byť použité pre výrobu pleteniny.

 

Svetre Olymp obsahujú tiež o 10% - 15% viacej vlny. Výsledkom je, že sveter lepšie plní svoju úlohu, aby vás zahria a prispievá tiež k menšiemu žmolkovaniu. (určitá úroveň žmolkovanie je prirodzenou reakciou vlny, ale zároveň platí, že čím menej sa vlna žmolkuje, tým kvalitnějšia je.)

 

Svetre Olymp se vyrábajú v Maďarsku v továrně, ktorá patrí značke März. Ta má takto kvalitu produkcie priamo pod kontrolou.
Každý jednotlivý sveter sa stríha ručne, čo prispieva k tomu, že svetre Olymp perfektně sadí a aj po delšej dobe drží svô tvar.

Ponúkame 2 druhy svetrov Olymp: svetre s kulatým výstrihom a najmä svetre s V-výstrihom. U svetrov s V-výstrihom ponúkame aj rad Level Five tj. zoštíhlený sveter s predĺženým rukávom