Košele Olymp 24/SEVEN

Košele Olymp 24/SEVEN sú novinkou roku 2020. Stali sa čoskoro hlavnou senzáciou a predajným trhákom značky Olymp.

Prečo? To sa pokúsime zhodnotiť v tomto článku.

 

Prednosti košiel Olymp 24/SEVEN

Hlavnou prednosťou je až neuveriteľná pružnosť materiálu. Tá je daná tým, že košeľa je v úpletu Jersey a kombinuje kvalitnú bavlnu a elastan v špeciálnej úprave.

Podobných materiálov bolo dosť aj v minulosti. Ale až Olympu sa podarilo dosiahnuť toho, že sa materiál nežmolkuje, nemení tvar a nestráca farbu. Je mäkký, veľmi príjemný na dotyk a dobre splývavý. Odborníci materiál označujú ako najviac hebkú látku vyrábanú z bavlny.

Odozva zo strany zákazníkov na tieto košele je vynikajúca.

 

Pre koho je elastická košeľa Olymp vhodná?

Na obrázku je muž v elastické košili Olymp 24/7

Košele Olymp 24/SEVEN sú určené pre moderných mužov štíhlej postavy, ktorí majú radi pohodlie tričká ale zároveň nechcú prísť o eleganciu a štýl, ktorý každému mužovi dodá pánska košeľa.

 

Materiál košele OLYMP 24/SEVEN

Pomer bavlny a elastanu je 92%: 8%. Okrem mimoriadnej pružnosti je materiál tiež priedyšný, dobre odvádza pot a rýchlo schne. Výhodou je tiež to, že absorbuje pachy oveľa lepšie ako bežná košele.

 

Strih košele Olymp 27/SEVEN

Košele Olymp 24 / SEVEN sa vyrábajú v troch strihoch:

a) zoštíhlený strih MODERN FIT
b) silne zoštíhlený strih BODY FIT - rad Olymp Level 5 Five
c) ultra zoštíhlený strih SUPER SLIM - rad Olymp No. 6

Táto košeľa sa nosí viac vypasovaná na tele ako bežná spoločenská či business košeľa. Vďaka jej úžasnej elastickosti Vás nebude nikde ťahať ani obmedzovať.
Rezerva medzi obvodom tela a košele tak môže byť pokojne aj len 4-5 cm (Štandardne sa odporúča rezerva minimálne 8-10 cm.)

 

Farby košiel Olymp 24/SEVEN na kosele24.sk

  

Súčasná ponuka farieb zahŕňa rôzne odtiene modrej a sivej farby s ľahkým melírom. Vďaka tomu ponúka košeľa široké možnosti kombinácie s nohavicami aj sakom.