Najobľúbenejšie biele košele

Na košele24.sk predávame viac ako 250 druhov bielych košieľ. Tie sa líšia značkou, strihom, dĺžkou, použitým materiálom, dizajnom a ďalšími užitočnými vlastnosťami ako je nežehlivosť, nepriehľadnosť atď. Každoročne predáme niekoľko tisíc bielych košieľ a preto už môžeme zhodnotiť, aké biele košele majú zákazníci najviac v obľube.

 

Nepriehľadná biela košeľa – najväčsí súčasný hit

Na obrázku je nepriehladna biela kosela Eterna Cover

Opravdovým trhákom je v tomto roku nepriehľadná biela košeľa. S tými začala najskôr Eterna vo svojej produktovej rade Eterna Cover. Neskôr sa pridal s nepriehľadnými košeľami aj Olymp, takže súčasná ponuka nepriehľadných bielych košieľ je pomerne veľká a zahŕňa všetky strihy a dĺžky rukáva.

 

Biela gala košeľa s dvojitou manžetou a skrytou légou

Toto je pravdepodobne najpredávanejšia slávnostná biela košeľa. Veľmi obľúbená je ako svadobná košeľa alebo gala košeľa na osobitne dôležité udalosti alebo pre návštevy kultúrnych alebo spoločenských podujatí, ktoré vyžadujú veľmi formálny odev.

 

Luxusná biela košeľa

Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame biele košele zo skutočne vybraného materiálu, ktorý vyniká svojou ušľachtilosťou, vynikajúcim spracovaním a eleganciou. Luxusný charakter košele spoznáte na prvý pohľad.

Príkladom luxusných bielych košieľ môžu byť biele košele z radu Eterna 1863.

Tu nájdete všetky luxusné biele košele v ponuke.

 

Najlacnejšia biela košeľa

Naopak, kvalitné košele s najlepšou cenou reprezentujú v našej ponuke košele Marvelis. Tie si môžete objednať vo všetkých strihoch aj dĺžkach rukávov. Košele Marvelis ponúkame za cenu od EUR 36,- s dopravou zadarmo.

Tu sú biele košele Marvelis s krátkym rukávom.

Tu sú najlacnejšie biele košele Marvelis s dlhým rukávom.

Tu sú biele košele Marvelis s predĺženým rukávom pre vysokých mužov.

 

Biela Slim Fit (Body Fit) košeľa

Na obrázu je bílá slim košile Eterna pro štíhlé muže

Mladí muži o štíhlej postave volia najčastejšie vypasované košele. U nás je nazývame košele v silne zoštíhlenom strihu. Zákazníci im najčastejšie hovoria slim alebo slim fit košele. Tieto košele sú nielen zúžené, najmä okolo pása, ale sú tiež dole vykrojené do písmena U. Neformálne košele sa preto často nosia von z nohavíc.

Medzi najpredávanejšie vypasované košele patrí biela košeľa Olymp Level Five.

V katergoria bielych košieľ do EUR 39,- bodujú najmä biele košele Marvelis Body Fit a biele body fit košele s rozdeľovacím stehom.

 

Biela business casual košeľa

Bielu košeľu možno v prípade menej formálnej príležitosti oživiť dizajnovými prvkami ako sú vnútorný golier, vnútorné manžety alebo vnútorná léga. Košeľa tým získa moderný šmrnc a mladistvý akcent. Tieto košele sa nosia bez kravaty s rozopnutým golierom, aby vynikli farebné prvky.

Tu sú príklady bielych business casual košieľ.

 

Biela nežehlivá košeľa

Náš ehsop sa na nežehlivé košele priamo špecializuje. Preto je ponuka bielych nežehlivých košieľ veľmi široká. Ich obľúbenosť vychádza z toho, že výrazne uľahčujú starostlivosť o košeľu a zároveň všetky košele majú certifikát EKO TEX STANDARD, ktorý je zárukou ekologickosti a nezávadnosti výrobného procesu.

Okrem nežehlivých ponúkame tiež snadno žehlivé (easy care) biele košele, ktoré vyžadujú po vypraní prežehlenie, ale toto ide veľmi ľahko.

Tu si môžete prečítať viac o nežehlivých košeliach a rôznych typoch nežehlivosti.

 

Biela košeľa pre vysokých mužov

Vysokí muži s výškou cca 188 cm a viac zvyčajne potrebujú predĺženú dĺžku rukáva. Aj pre nich máme na výber veľa bielych košieľ.

Prezrite si biele košele s predĺženým rukávom.

 

Biela košeľa s krátkym rukávom

Na Slovensku sú stále veľmi populárne biele košele s krátkym rukávom. Ich doménou je najmä teplý jar a leto. Niektorí muži je však preferujú pred dlhým rukávom celoročne. Najväčšia ponuka bielych košieľ s krátkym rukávom je od marca do júna. Vo zvyšku roka je ich ponuka obmedzená.

Prezrite si biele košele s krátkym rukávom v našej ponuke. 

 

A na záver niečo špeciálne: biela košeľa, ktorá odpudzuje fľaky

V roku 2020 predstavila Eterna ďalšiu novinku, košeľu Eterna Lotus Shirt, ktorá zabráňuje tvorbe fľakov. Látka košeľa je upravená špeciálnou nano-technológiou. Nečistota tak nevnikne dovnútra látky. Škvrnu napr. od jedla potom stačí opláchnuť lokálne vodou a košele je opäť čistá.

Tu je príklad biele košele, ktorá odpudzuje fľaky v zoštíhlenom strihu Modern Fit a tu v silne zoštíhlenom strihu Eterna Lotus Slim Fit.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies