Najobľúbenejšie čierne košele

Na košele24.sk ponúkame viac ako 70 druhov čiernych košieľ. Tie sa vzájomne líšia značkou, dĺžkou rukáva, strihom, použitým materiálom, dizajnom a ďalšími vlastnosťami s pridanou hodnotou ako je nežehlivosť, nepriehľadnosť atď. K tomu môžeme pripočítať ďalších takmer 100 košieľ v šedej a antracitovej farbe.
S čiernymi pánskymi košeľami máme veľké skúsenosti, každoročne ich predáme približne tisíc. V tomto článku sa preto pokúsime zhodnotiť, aké čierne košele zákazníci najviac preferujú.

 

Jednofarebná čierna košeľa

Na obrázku je muže oblečený do černé pánské košile Eterna

Konzervatívny muži, ktorí majú radi čiernu farbu, preferujú čierne košele bez rôznofarebných prvkov. To znamená, že košeľa je jednofarebná vrátane čiernych gombíkov. Tieto košele sa nosia k samostatným nohaviciam, niekedy aj k obleku a ako alternatívny odev často tiež na smútočné udalosti ako je pohreb.
Čierne košele ponúkame vo všetkých strihoch aj dĺžkach rukáva.

Tu sú príklady obľúbených čiernych košieľ:

a) tradičná čierna košeľa Eterna v rovnom strihu Comfort Fit a čierna košeľa v zoštíhlenom strihu Modern Fit

b) tradičná čierna košeľa Olymp v rovnom strihu Comfort Fit a čierna košeľa v zoštíhlenom strihu Modern Fit

 

Čierna business casual košeľa s modernými prvkami

Na obrázku je černá business caual košile s moderním vnitřním límcem

Populárne sú čierne košele, ktoré majú rôznofarebné prvky, najmä vnútorný golier, vnútorné manžety a légu. Tento dizajn sa často objavuje aj u sivých a antracitových košeiľ. Ich použitie je menej formálne a preferujú ich muži, ktorí majú radi čiernu farbu a zároveň ocenia oživujúcei dizajnové prvky.

Tu si môžete prezrieť čierne casual košele s modernými prvkami.

 

Čierna slim fit (body fit) košeľa

Na obrázku je muž v černé slim fit košili

Najmä mladí muži majú radi vypasované košele, ktoré tesne obopínajú telo a zdôrazňujú atletickú postavu. Tieto košele sú zúžené najmä okolo pásu. Ich spodná časť je okrúhla tj. vykrojená do písmena U, a preto sa dajú nosiť aj von z nohavíc.

Tu si môžete prezrieť čierne slim fit (body fit) košele.

 

Najlacnejšia čierna košeľa

Predstavitelom kvalitnej košele s najlepšou cenou sú na kosele24.sk košele Marvelis. Čierne košele Marvelis si môžete vybrať vo všetkých strihoch od EUR 36, -.

Tu sú najlacnejšie čierne košele s dlhým rukávom.

Tu sú čierne košele s krátkym rukávom.

Tu sú čierne košele s predĺženým rukávom pre vysokých mužov.

 

Čierna košeľa pro vysokých mužov

Vysokí muži, ktorí meria cca 188 cm a viac najčastejšie potrebujú košeľu s predĺženým rukávom. Dĺžka rukáva je o 3-5 cm dlhší (závisí na značke) ako u štandardnej dĺžky rukáva.

Pre mužov s výškou okolo 200 cm a viac sú potom pripravené košeľa s extra predĺženým rukávom.
Tu si môžete prezrieť čierne košele s predĺženým rukávom (pre mužov nad cca 188 cm) a čierne košele s extra predĺženým rukávom (pre mužov nad cca 198 cm)

 

Nežehlivé čierne košele

Na nežehlivé košele, ktoré sú zároveň zárukou ekologickosti a zdravotnej nezávadnosti (drží certifikát EKO TEX STANDARD) sme špecialisti. Preto v našej ponuke nájdete celý rad nežehlivých (non iron) čiernych košieľ. Ďalšú veľkou ponuku čiernych košele máme v snadno žehlivej (easy care) úprave. Táto snadno žehlivá úprava sa objavuje predovšetkým u košieľ v silne zoštíhlenom strihu.

Prezrite si nežehlivé čierne košele.

Prezrite si snadno žehlivé (easy care) čierne košele.

 

Čierna nepriehľadná košeľa

Na obrázku je muž v černé neprůhledné košili Eterna Cover Modern Fit

Hoci nepriehľadné košele sú populárne predovšetkým u svetlých farieb, najmä u bielych košieľ, kde sa stali skutočným tohtoročným hitom, majú svojich zástancov aj u čiernych košieľ. Materiál s jemnou diagonálne štruktúrou je ďalej upravený tak, aby bol skutočne nepriehľadný. Košeľa tak skryje miesta na tele ktoré nechcete ukazovať.

Tu je čierna košeľa Eterna Cover v rovnom strihu Comfort Fit.

Tu je čierna košeľa Eterna Cover vo vyštíhleném strihu Modern Fit.

 

Máte akýkoľvek dotaz k čiernym košeliam?

Ak máte k našim čiernym košeliam akúkoľvek otázku, alebo si želáte s výberom tej správnej poradiť, zavolajte nám, radi Vám pomôžeme.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies